Úvodní stránka » Služby » kadeřnictví » Brazilský keratin

Brazilský keratin

Revoluční hloubková regenerace vlasů

Toužíte po zdravějším vzhledu  vašich vlasů ?

Jsou vaše vlasy bez lesku , namáhané barvou nebo melíry ?

Trpíte roztřepenými konečky nebo suchými kudrnatými vlasy ?

Brazilský keratin, revoluční hloubková regenerace vlasů je správným řešením pro všechny, kteří touží po krásných, zdravých, hladkých, jemných, lesklých a rovných nebo lehce tvarovatelných vlasech.Vlasy ošetřené brazilským keratinem se necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou chvilky.

 

Brazilský keratin je produkt, který původně vznikl v Brazílii, ale nyní se vyrábí především v USA. Za dobu své existence se ve světě  velmi rychle rozšířil díky obrovskému zájmu z řad nadšených zákazníků.

 

Brazilský keratin regeneruje poškozené vlasy. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu proti případnému poškození. Chrání vlasy před škodlivým vlivem okolního prostředí (sluneční záření, mořská nebo chlorovaná voda, vítr a mráz ).

Jeho aplikace je velmi jednoduchá. Nejde o chemický proces, který by narušil vazby vlasů. Brazilský keratin nepoužívá žádné chemikálie k otevření a uzavření vlasových kutikul. Při jeho aplikaci nevzniká žádné riziko poškození nebo lámání vlasů. Je vhodný pro všechny typy vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením nebo melírováním.  Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech. Čím je vlas  narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu. Výsledkem ošetření jsou uzdravené, hladké, jemné, lesklé, necuchající se rovné vlasy, které drží tvar, který jim dáte.

Brazilský keratin je péče, která má dlouhodobý, nikoliv však trvalý účinek. Po 2- 4 měsících se z vlasů postupně vymývá aniž by zanechal nějaké stopy či poškození jako jiné přípravky používané v kadeřnictví.

 Brazilský keratin Hair Go Straight je čistě přírodní produkt na bázi přírodního keratinu a kolagenu. Splňuje normy Evropské unie.

 

Narovnávání vlasů je pouze vedlejší efekt, keratin slouží k ozdravení vlasů a jako takový nenarovnává.

Po aplikaci je důležité dodržovat 3denní speciální režim – tzn. Po aplikaci se 3 dny vlasy nesmějí mýt ani jinak namáčet, dávat do gumičky ( spínat ) nebo používat stylingové přípravky. Ale i přes toto 3 denní omezení, co se týče úpravy, to stojí za to !  Vlasy jsou krásné a zdravé.

 

Cena za ošetření je závislá na množství použitého materiálu :

1600 – 3700 (dle délky a hustoty vlasů)

 

Před ošetřením    Po ošetření 

 

Novinky

archiv

Kontakt

Studio Lady
Ječná 10, Praha 2
224 921 161