Úvodní stránka » Služby » Kosmetika » Renné D´Essay, Ryor

Renné D´Essay, Ryor

...Pracuji s profesionální kosmetikou italského a českého původu....

RENNÉ D´ESSAY

RYOR

V našem salonu provádíme tato ošetření:

Základní kosmetické ošetření kosmetikou RENNÉ D´ESSAY

Ošetření zahrnuje očištění a zjemnění pleti pomocí peelingu, důkladné hloubkové čištění, úpravu obočí, kosmetickou masáž obličeje a dekoltu, masku a závěrečný krém na okolí očí a obličeje. Masáží zapracovávám séra dle individuální potřeby každé pleti.

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie. Metoda nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky a téměř žádné kontraindikace (výjimkou jsou rozšířené žilky na obličeji). Jedná se o neinvazivní metodu, velice šetrnou ke každému typu pleti, pomocí které dosáhnete okamžitých viditelných výsledků.

Využití pro

- vyhlazení jemných vrásek
- odstranění jizviček po akné
- hloubkové čištění pórů
- odstranění povrchových pigmentových skvrn
- rejuvenace a regenerace pleti

Popis

Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k omlazení pleti.

 

Výhody

- jemná a šetrná metoda
- vhodná pro každý typ pleti
- žádné nežádoucí účinky
- rychlá metoda (15 – 20 minut)
- výsledek viditelný po jediném ošetření

Cena:

Samostatná aplikace – 590,-Kč

(odlíření, diamantová mikrodermabraze, sérum, maska, krém - dle typu pleti– ošetření cca 30 až 45min.)

V rámci kosmetického ošetření – 190,-Kč

Botox simile ošetření (neinvazivní metoda)

Vynikající ošetření je inspirováno účinky toxického botuloxinu v boji proti tvorbě vrásek. Mimika je proces stahování svalů a napínání kůže. Je ovlivňována přenosem podráždění nervových vláken na svaly. Dochází k oslabování svalových kontrakcí a k uvolnění kožního napětí. Tím účinně potlačuje tvorbu vrásek. Efektivnost metody spočívá v pravidelnosti aplikace přípravků s botoxem.

  • výsledky: uvolnění obličejového napětí, potlačení mechanismu biochemického vzniku vrásek, snížení hloubky vrásky, zlepšení elasticity pleti, prevence vzniku nových vrásek.

Chemický peeling 30% kyselinou glykolovou

Neinvazivní metoda sloužící k vyhlazení vrásek a jizev, vyrovnání kožních nerovností, pigmentačních skvrn, projasnění pleti a celkově k omlazení obličeje. Nová kůže je mladistvá a svěží, je upraven mazotok. Metoda slouží k odloučení svrchních vrstev kůže za účelem její regenerace.

Chemický peeling je vhodné provádět v době s nízkou sluneční aktivitou, tj. cca září až květen a pro viditelnější výsledek je vhodné podstoupit kůru 4 ošetření.. Celá kůra navíc zahrnuje zklidňující masáž a každá zákaznice obdrží vzorek krému pro domácí ošetření.

Pro domácí aplikaci doporučuji kombinovat krémy s obsahem kys. glykolové s hydratujícími přípravky, hydrat nebo superhydratačním krémem. Vhodná jsou i séra, která se aplikují pod krém.

Důležité: týden před chemickým peelingem neprovádíme tato ošetření:

  • depilace, epilace, laser, masky, dermabraze, barvení vlasů, trvalá ondulace, žehlení vlasů, permanentní make-up, další typy peelingu.

V den ošetření nepoužívejte make-up, neličte se a nepoužívejte parfém!

Ošetření kosmetickým ultrazvukem zn. RYOR

Ultrazvukový masážní přístroj je určený pro kosmetické ošetření pleti obličeje i pokožky celého těla.

Ošetření kůže ultrazvukem podporuje její metabolismus, cévy se vlivem tepla roztahují, zlepšuje se lymfatický tok a propustnost buněčných membrán, zplodiny metabolismu se rychleji odplavují. Všeobecně dochází ke zvýšení regeneračních schopností kůže a ke zlepšení jejího obrazu. Výsledek aplikace ultrazvuku je nutné podpořit použitím speciálních vodivých gelů, např. proti vráskám, celulitě atd. Účinné látky pronikají díky ultrazvuku lépe do kůže. Ošetření ultrazvukem patří k novým a nejosvědčenějším metodám v kosmetice. Ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáni vznik vibrací (mikromasáž) a tepla.

Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává, otvírají pro kosmetické ošetření velkou řadu možností - zapracování účinných aktivních látek do pleti, ošetření vrásek, ošetření jizev, dokonalá hydratace pleti, dvojitá brada, akné, ošetření „jezdeckých kalhot”, ošetření celulity.

Mikromasáž očního okolí

Při mikromasáži očního okolí dochází k lehkému prokrvení a tím k rychlejšímu a účinnějšímu absorbování speciálních kosmetických přípravků. Tento typ masáže nejen zpevňuje, ale pomáhá také uvolňovat neprůchodné dutiny. Dobře působí na vrásky vzniklé únavou, kdy zvyšuje tonus kůže a aktivizuje jejich výživu. Oddaluje proces stárnutí, zabraňuje otokům, váčkům a kruhům pod očima, snižuje tlak a působí proti únavě očí.

Mikromasáž očního okolí nezpůsobuje zázraky, ale provádí-li se správně a pravidelně, lze tímto způsobem předejít vráskám, nebo otokům. Touto masáží se vypíná pokožka signalizující příznaky stárnutí.

Nadstandartně nabízím

  • Barvení řas a obočí
  • Odstranění mílií
  • Tělovou a obličejovou depilaci
  • Parafínové zábaly na vaše ručičky
  • Líčení – denní, svatební, večerní

Zkouška líčení se většinou provádí u večerního a svatebního líčení. Nabízím možnost líčení u Vás doma. Cena za dopravu je individuální, podle místa bydliště. Parafínové zábaly nutno objednat dopředu.

Nabízím prodej, případně objednání profesionálních kosmetických výrobků. Zdarma parafínový zábal k celkovému ošetření pro Vás a každého Vámi doporučeného zákazníka.

Zdarma řasenka Fleur De Sante Mascara Divine Volume Black v hodnotě 350,-Kč ke každému celkovému ošetření (množstevně omezená nabídka).

Nabízím možnost kosmetického ošetření i u vás doma.

Možnost zakoupení dárkových poukazů dle vašich přání. (standratně v hodnotě 500,-Kč, 750,-Kč a 1000,-Kč, ale je možno dohodnout jinou formu poukazu).

Q10 Retinol Defence Komplet

péče zabraňující stárnutí

q10

Jde o exklusivní profesionální kůru umožňující provést 4 speciální šestitýdenní ošetření zabraňující stárnutí. Spojuje nový vývoj v kosmetologii, 2 aktivní materiály s mimořádnou silou: RETINOL a KOENZYM Q10.

Kompletní ošetření se provádí při 4 sezeních během 6 týdnů:

1. týden – 1. kůra
2. týden – 2. kůra
4. týden – 3. kůra
6. týden – 4. kůra

Mezi jednotlivými kůrami a také jako pokračování ošetření po všech 4 kůrách doporučuji používat Q10 Retinol Defence Denní krém a Q10 Retinol Defence Noční obnovující sérum pro domácí ošetření. Díky tomu zajistíte ochranu a udržení výsledku.

q10

 

Možno zakoupit i jednotlivě.

 

 

Jak působí Q-10 RETINOL DEFENCE na naši pleť?

 

- efektivně chrání pokožku a redukuje její oxidaci (funguje jako

ochránce vitamínu E).

- zvyšuje stupeň hydratace pokožky

- napomáhá buněčné regeneraci

 

Cena ošetření:

6ti týdenní kůra (4 ošetření – viz výše) – 2200,-Kč (550,-/1 ošetření)

Cena za jedno samostatné ošetření – 680,-Kč

Cena obsahuje:

- odlíčení obličeje

- úpravu obočí

- peeling

- hloubkové čištění

- masáž obličeje a dekoltu

- kompletní ošetření Q10 + RETINOL

 

 

Kosmetické služby - Barbora Štolbová, tel. 724 11 99 49

E-Mail: bstolbova@seznam.cz

IČO: 7519OO95

STUDIO LADY – Ječná 10, Praha 2

Ceník kosmetiky

Novinky

archiv

Kontakt

Studio Lady
Ječná 10, Praha 2
224 921 161